ludzie, biiuro

Cena kalendarza reklamowego jest uzależniona od tego jaki konkretnie rodzaj kalendarza chcemy uczynić reklamowym. Kalendarze trójdzielne biurkowe reklamowe mogą kosztować nawet kilka złotych, ale jego maksymalna kwota może sięgać nawet kilkuset złotych.

Podstawowe wersje to zwykle kalendarze biurkowe, które są małe i nie wymagają dużej ilości papieru. Takie kalendarze trójdzielne, biurkowe reklamowe  nie uszczupli specjalnie budżetu firmy a jest efektownym sposobem reklamy. Następnie mamy kalendarze plakatowe, które to również nie wymagają dużego nakładu finansowego. Droższe są

kalendarze trójdzielne

i książkowe. Tutaj ceny pną się w górę. Kalendarze trójdzielne, biurkowe reklamowe zamawiany w większej ilości może obniżać swoją pierwotną cenę. Wiele firm oferuje niższe ceny w zależności od ilości sztuk zakupionych. Warto jednak poświęcić odrobinę funduszy firmy na przede wszystkim wyposażenie siedziby w takie gadżety jak kalendarze reklamowe trójdzielne. Po drugie taki kalendarz ma za zadanie nas promować i być świadectwem naszej marki więc również nie powinniśmy na tym oszczędzać. Kalendarz biurkowy reklamowy ma przynieść nam większe zainteresowanie klientów i poza tym dobrze zapisać się w pamięci naszych kontrahentów i wszystkich partnerów biznesowych.

 

Czytaj też: http://www.whiteart.pl/kalendarze-trojdzielne

 

Artykuły powiązane